O nas

Kancelaria prawnicza „Kontrakt” to zespół prawników, radców prawnych specjalizujących się w sprawach skomplikowanych i wymagających doświadczenia, szczególnej wiedzy, staranności i kompleksowego podejścia do problemu. 

Nasze uprawnienia obejmują doradztwo prawne oraz reprezentowanie klientów przed organami oraz sądami wszystkich instancji, z Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym włącznie. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz poszukując alternatywnych metod rozwiązywania sporów, Kancelaria oferuje nie tylko usługi w zakresie dochodzenia roszczeń i rozwiązywania sporów na drodze sądowej, lecz również w drodze postępowania mediacyjnego. Kancelaria oferuje usługi mediacyjne wykonywane przez doświadczonego mediatora wpisanego na listę mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie.

Prawnicy Kancelarii posiadają bogatą wiedzę w zakresie uczestnictwa w negocjacjach biznesowych zwianych ze sprzedażą oraz nabywaniem przedsiębiorstw, udziałów w spółkach, nieruchomości rolnych i komercyjnych oraz w zakresie kompleksowego badania spółek przed ich sprzedażą (due diligence).

Posiadamy również bogate doświadczenie z zakresie opiniowania i tworzenia umów wymagających szczególnej wiedzy i doświadczenia. Prawnicy Kancelarii stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc zaoferować swoim obecnym i przyszłym klientom jeszcze szerszy zakres usług.

Oferujemy zarówno pomoc prawną przy realizacji poszczególnych projektów, jak i stałą obsługę prawną przedsiębiorców. 

Jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną od dwóch pokoleń, począwszy od 1986 roku.

Built with Mobirise - Go here